Mrowisko, czyli niezwykłe losy mrówki Bak

Marek Łangalis

59,00 

Kup książkę

59,00 

Najniższa cena z ost. 30 dni: 59,00 zł - wersja papierowa
360
2022
148 x 210 mm
Miękka
Kategoria: Tagi: , , , ,

Książka z serii Akademia Młodych Milionerów wydana przez Instytut Mengera.

Akcja opowieści dla przyszłych przedsiębiorców rozgrywa się w Królestwie Mrówek. Ten miniaturowy świat ma swoje fascynujące i tajemnicze wyzwania i losy. Na każdej stronie tej poruszającej powieści natraficie na wydarzenia towarzyszące budowie Mrowiska, siedziby dzielnego narodu mrówek.

Co najważniejsze, z tej niezwykłej powieści dowiecie się, jak naprawdę powstaje pieniądz, czym jest kredyt oraz dlaczego ceny mieszkań w niektórych okresach rosną w zastraszającym tempie, a także dlaczego w niektórych społeczeństwach nie bogacą się ci, którzy wytwarzają dobre produkty.

Wszystko to odbywać się będzie w tle intrygi, jaka rozegra się w Królestwie wraz z pojawieniem się tam mrówek pasożytów. Mrówka BAK, główny bohater, stoczy heroiczną walkę w obronie Królestwa przed szkodliwym spiskiem – podejmie wyzwanie zburzenia współczesnego systemu kredytowego, który prowadzi Królestwo do upadku. Czy mu się to uda?

Oprócz poznania podstaw finansów i przyczyn inflacji, Czytelnik zostanie zabrany w świat prawdziwego mrowiska. Dowie się, jak mrówki komunikują się, jak dzielą między siebie pracę i pozyskują żywność.

ISBN 978-83-64599-78-1

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mrowisko, czyli niezwykłe losy mrówki Bak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępne formy przesyłki oraz płatności w naszym sklepie.

Metody Dostawy
Cena
Przesyłka kurierska14,50zł
Paczkomaty InPost13,90zł

Metody Płatności

WP PAY (Blue Media)
BLIK
Karta płatnicza
PayPal (przelewy zagraniczne)
Koszyk