WYDAWNICTWO FREEDOM PUBLISHING

Zajmujemy się udostępnianiem polskim czytelnikom wartościowych książek na temat WOLNOŚCI, EKONOMII oraz BIZNESU i ROZWOJU OSOBISTEGO – książek zawierających wiedzę, która się opłaca.

Naszym fundamentem jest WOLNOŚĆ: najważniejsza z wartości i najcenniejsza z idei. Niestety im lepsze czasy oraz im wygodniejsze życie, tym bardziej wolność potrzebuje, by pilnie nad nią czuwać i ciągle o nią walczyć. Taka to krucha specyfika wolności – im wyższy standard życia jej zawdzięczamy, tym słabiej pamiętamy, by ją pielęgnować i tym mniej nam przeszkadza, gdy nam się ją stopniowo odbiera. To dlatego tak ważne jest dla nas stanie na straży wolności.

Czytanie o EKONOMII uważamy za ogromnie istotne, bo nie ma chyba nauki, która:
– w większym stopniu wypełnia nasze codzienne życie,
– w większym stopniu obecna jest w decyzjach, jakie podejmujemy każdego dnia,
– i która w większym stopniu pozwala lepiej rozumieć świat wokół nas,
a która pomimo tego jest równie zaniedbywana w systemie nauczania. W naszych książkach znaleźć można ekonomię w przystępnym, praktycznym wydaniu.

Książki na temat BIZNESU i przedsiębiorczości wydajemy:
– po pierwsze, żeby poprawiać ciągle bardzo negatywny wizerunek przedsiębiorcy w polskim społeczeństwie,
– po drugie niejako w hołdzie przedsiębiorcom, którzy pomimo tego nieżyczliwego wizerunku ich fachu wykonują ciężką i często niewdzięczną, a bardzo potrzebną pracę,
– i wreszcie po trzecie, by wiedza zawarta w tych książkach ułatwiała polskim przedsiębiorcom pracę i życie.

Do połowy roku 2021 wydawnictwo funkcjonowało pod nazwą Fijorr Publishing. Założył je przedsiębiorca, publicysta i przede wszystkim miłośnik wolności Jan Fijor. Od połowy roku 2016 właścicielem jest inny przedsiębiorca, publicysta i miłośnik wolności – Krzysztof Zuber.

Shopping Cart